ELearning Novinky Informácie o škole Rozvrhy a suplovanie Kontakt Virtuálna prehliadka školy Prijímacie konanie

OTVÁRAME BRÁNY MODERNÉMU VZDELÁVANIU

projekt podporený ESF

Milí študenti, viacerí učitelia pripravujú pre Vás lekcie a testy v elektronickej podobe v rámci projektu: Otvárame brány modernému vzdelávaniu. Pripravené materiály postupne zverejňujeme na tejto stránke. Vaši vyučujúci Vám ich môžu prideliť. V prípade, že máte k niektorým materiálom pripomienky alebo otázky, obráťte sa na vyučujúceho, ktorý učí daný predmet, resp. je autorom príslušného materiálu. Okrem osobného kontaktu môžete na komunikáciu s vyučujúcimi využiť aj priestor školského chatu. Prajeme Vám veľa úspechov v štúdiu.

Nedeľa 15. 7. 2018

smahu počasie
Ponuka prenájmu
8. 6. 2018

Aktualizovali sme modul Ponuka prenájmu

Zdravé raňajky v školskej jedálni

Ing. Jozef Biznár a kolektív Súkromnej školskej jedálne pri príležitosti MDD

pozývajú  všetkých žiakov a pedagogických zamestnancov Gymnázia L. Novomeského na

ZDRAVÉ   RAŇAJKY DO SŠJ DŇA 1. JÚNA 2018 OD 07.20 DO 08.00 hod.

Vychutnajte si zdravý začiatok dňa, srdečne všetkých pozývame!

Workshop interaktívnych robotov v Brne
24. 5. 2018

V stredu 24. mája vybraní žiaci navštívili Brnenskú spoločnosť Moravia, kde sa zúčastnili workshopu v programovaní. Ďalej v článku nájdete ich výber zážitkov, zaujímavostí, osobných pocitov a postrehov.

V stredu 24. Mája sme dostali možnosť zúčastniť sa programovacieho workshopu v Brne, v spoločnosti Moravia. V tomto článku vám prinášame rôzne zaujímavosti, spolu s našimi pocitmi a postrehmi.

Maturantská kvapka krvi 2018
24. 4. 2018

Dnes naši štvrtáci a tretiaci prejavili silný zmysel pre spolupatričnosť darovaním krvi v ružinovskom stredisku Národnej transfúznej služby SR v Bratislave.

Na odber sa prihlásilo 32 študentov, za čo im patrí naše uznanie a veľké ĎAKUJEM.

Veríme, že tak ako mnohí naši absolventi, ktorí sa v minulosti odberov zúčastnili, aj dnešní odvážlivci sa stanú vzorom pre ďalších nasledovníkov.

partner partner partner partner partner partner partner