ELearning Novinky Informácie o škole Rozvrhy a suplovanie Kontakt Virtuálna prehliadka školy Prijímacie konanie

OTVÁRAME BRÁNY MODERNÉMU VZDELÁVANIU

projekt podporený ESF

Milí študenti, viacerí učitelia pripravujú pre Vás lekcie a testy v elektronickej podobe v rámci projektu: Otvárame brány modernému vzdelávaniu. Pripravené materiály postupne zverejňujeme na tejto stránke. Vaši vyučujúci Vám ich môžu prideliť. V prípade, že máte k niektorým materiálom pripomienky alebo otázky, obráťte sa na vyučujúceho, ktorý učí daný predmet, resp. je autorom príslušného materiálu. Okrem osobného kontaktu môžete na komunikáciu s vyučujúcimi využiť aj priestor školského chatu. Prajeme Vám veľa úspechov v štúdiu.

Utorok 18. 9. 2018

smahu počasie
Majstrovstvá školy v atletike

V stredu 19.9 sa na štadióne P. Gleska uskutočnia majstrovstvá školy v atletike. Podrobnejšie informácie sú v prílohe:  atletika.docx

Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu

Zaži dobrodružstvo a získaj ocenenie, ktoré ti otvorí dvere do sveta. Naša škola ti ponúka možnosť prihlásiť sa do rozvojového programu DofE, ktorý ti pomôže dotiahnuť ciele do úspešného konca.

V utorok 18. 9. o 14:45 sa v aule uskutoční stretnutie pre záujemcov z ročníkov Sexta a Septima. Bližšie informácie budú zverejňované postupne.

www.zapojsa.dofe.sk

Študenti proti totalite

Dňa 18.9.2018 o 10.30 sa na škole uskutoční prezentácia projektu Študenti proti totalite. Srdečne pozývame všetkých záujemcov.

Tomášičkár

Neprehliadnite nové číslo nášho školského časopisu...

partner partner partner partner partner partner partner