- Ing. Norbert KyndlRiaditeľ
- Mgr. Ivor DianZástupca
- PhDr. Natália ZajačekováZástupkyňa
- Mgr. Michal PančíkZástupca
- PhDr. Katarína BartalováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: IV.A
- Mgr. Jana BartkovjakováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- PaedDr. Ivan BezákUčiteľ všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Lenka ČederlováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: Septima B
- Mgr. Ľubica DulováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: III.B
- PaedDr. Oľga FieberováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: II.A
- Mgr. Eva GaálováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Lívia HorehájováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- RNDr. Viera Klaudinyová, PhD.Učiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Zuzana KoprivováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Marcel MichalovičUčiteľ všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Zuzana MichalovičováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: II.B
- Mgr. Marta MikušovičováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: IV.B
- Mgr. Miriam OlšováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Ľubica SilvanováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: Sexta
- Mgr. Miroslava KalinováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Miroslav ŠtefanovIný nepedagogický zamestnanec
- RNDr. Mária TisovskáUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: Septima A
- Mgr. Elena VerešováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- PaedDr. Zora ZarevúckaUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: Kvinta
- Mgr. Jana LichtmanováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: Sekunda B
- Mgr. Katarína SedmákováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Miroslav PipíškaUčiteľ všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedny učiteľ: Kvarta
- Mgr. Barbora NádlerUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Veronika HaršányováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Barbora DrugajováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Miroslava MiklošováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: Oktáva B
- Mgr. Patrik ŠpakUčiteľ všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedny učiteľ: Príma B
- Mgr. Barbora Rogasiková GrossmannováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Danica MjartanováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: III.A
- Mgr. Bohumila SenderákováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Ľubica AndaházyováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: Oktáva A
- Mgr. Eva HrdličkováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- RNDr. Elena JágerskáUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Peter BaricaUčiteľ všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Aurel BitterUčiteľ všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Róbert BoldyUčiteľ všeobecnovzdelávacích predmetov
- Ing. Katarína DanisováTajomníčka
- Mgr. Silvia FajnorováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: I.A
- Mgr. Zuzana GajdošíkováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Anna GajdošováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Silvia HodosiováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: Sekunda A
- Mgr. Tatiana KaráskováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Mária KartikováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Jarmila KubányiováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Daša LegényováIná nepedagogická zamestnankyňa
- Mária MajerováUpratovačka
- Mgr. Marek MalinaUčiteľ všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedny učiteľ: Tercia A
- Mgr. Kristína MuránskaUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: Tercia B
- RNDr. Ľuboš OstatníkUčiteľ všeobecnovzdelávacích predmetov
- Mgr. Tatiana SokolováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: Príma A
- Mgr. Veronika VrábelováUčiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov