ELearning Novinky Informácie o škole Rozvrhy a suplovanie Kontakt Virtuálna prehliadka školy

Multifunkčné ihrisko Gymnázia Ladislava Novomeského

prevádzková doba a využitie multifunkčného ihriska GLN
v čase september až október 2016

Ihrisko je určené predovšetkým pre všetkých žiakov Gymnázia Ladislava Novomeského a ich rodičov. Naším zámerom je, aby ihrisko bolo využité v popoludňajších hodinách a aj v čase nasledujúcich letných prázdnin. Multifunkčné ihrisko je možné využiť pre loptové hry: futbal, tenis, nohejbal a basketbal. Návštevníci sú povinní vždy dodržiavať pokyny personálu prevádzkovateľa. Využitie multifunkčného ihriska v čase vyučovania a krúžkovej činnosti nie je možné.

Prevádzková doba a využitie multifunkčného ihriska v  mimovyučovacom čase:

Utorok: futbal, florbal, basketbal (v čase 15.30-16.30,16.45-17.45,18.00-19.00)
Streda: tenis a nohejbal (v čase 15.30-16.30,16.45-17.45,18.00-19.00)
Štvrtok: futbal, florbal, basketbal (v čase 15.30-16.30,16.45-17.45,18.00-19.00)
Nedeľa: futbal,tenis a nohejbal(v čase 8.30-9.30, 9.45-10.45, 11.00-12.00, 15.30-16.30,16.45-17.45,18.00-19.00)

Upozornenie:  pri ihrisku nie sú k dispozícii sociálne zariadenia a šatne. V nutnom prípade je možné obrátiť sa na personál prevádzkovateľa.

Kde a ako si prenajať multifunkčné ihrisko -  na recepcii – vrátnici školy

Rozpis voľných hodín sa nachádza na recepcii - vrátnici školy.
Tam je možné každý deň v čase vyučovania (7,30 až 15,30 ) osobne si objednať a zaplatiť čas prenájmu.

Platba je vždy vopred.

Telefonicky sa poskytujú len informácie o voľných časoch prenájmu, objednávať sa musí osobne na vrátnici, resp. recepcií školy. V prípade nepriaznivého počasia, ktoré znemožní využitie ihriska si môže záujemca vybrať bezplatne náhradný termín.

Cena pre verejnosť za komerčný nájom celého multifunkčného ihriskaje 6 za 1 hodinu nájmu.
Cena pre našich žiakov a rodičov celého multifunkčného ihriska je 4€ za 1 hodinu.

Cena pre verejnosť za komerčný nájom tenisového ihriska je 4€ za 1 hodinu nájmu.
Cena pre našich žiakov a rodičov za nájom tenisového ihriska je 3€ za 1 hodinu nájmu.

Prenajímame od 23.5.2016, objednať a platiť na recepcii – vrátnici školy je možné od piatku 2.9.2016

Podmienky používania multifunkčného ihriska

Komerčné požívanie ihriska je povolené po zaplatení príslušného poplatku a na vlastné nebezpečie pri dodržiavaní pokynov prevádzkového personálu.

• Vstup na ihrisko je povolený iba v čistej obuvi vhodnej na umelý povrch.
  • Deťom do 15 rokov je vstup na multifunkčné ihrisko povolený len v sprievode
    • dospelej osoby.
  • V prípade spôsobenia škody na multifunkčnom ihrisku konaním nájomcu je plne
    • zodpovedný nájomca ihriska.
  • V areáli školy a v priestoroch multifunkčného ihriska je prísne zakázané požívať
    • alkoholické nápoje a iné omamné látky a fajčiť.
  • V prípade nevhodného správania na ihrisku (vulgárne vyjadrovanie, neprimeraná
    • hlučnosť, slovné či fyzické napádanie iných, používanie nevhodného športového
    • náradia či nevhodnej obuvi, poškodzovanie majetku školy či iných osôb,
    • fajčenie a podobne) bude návštevník z areálu ihriska vykázaný bez nároku na vrátenie
    • vstupného poplatku.
  • Zodpovedná osoba za nájom ihriska je Mgr. Miroslav Štefanov (0902 488 509).
  • Mimo prevádzkových hodín sú vstup a používanie ihriska zakázané.

Ing. Norbert Kyndl

riaditeľ