ELearning Novinky Informácie o škole Rozvrhy a suplovanie Kontakt Virtuálna prehliadka školy Prijímacie konanie

OTVÁRAME BRÁNY MODERNÉMU VZDELÁVANIU

projekt podporený ESF

Milí študenti, viacerí učitelia pripravujú pre Vás lekcie a testy v elektronickej podobe v rámci projektu: Otvárame brány modernému vzdelávaniu. Pripravené materiály postupne zverejňujeme na tejto stránke. Vaši vyučujúci Vám ich môžu prideliť. V prípade, že máte k niektorým materiálom pripomienky alebo otázky, obráťte sa na vyučujúceho, ktorý učí daný predmet, resp. je autorom príslušného materiálu. Okrem osobného kontaktu môžete na komunikáciu s vyučujúcimi využiť aj priestor školského chatu. Prajeme Vám veľa úspechov v štúdiu.

Utorok 11. 12. 2018

smahu počasie
Záložka do knihy spája školy

V mesiacoch október a november 2018 sme so žiakmi Prímy, Sekundy A a Sekundy B realizovali 9. ročník česko-slovenského projektu "Záložka do knihy spája školy". Vymenili sme si záložky s partnerkou školou, ktorou bolo osemročné Gymnázium sv. Františka z Assisi v Žiline.

Rečnícka súťaž: "Mládež a odkaz Alexandra Dubčeka"

Dňa 20.11.2018 sa uskutočnilo celoštátne kolo rečníckej súťaže "Mládež a odkaz Alexandra Dubčeka".

Našu školu úspešne reprezentovala Adela Martinková z 3.A triedy a potešila nás výborným 3. miestom.

Vedomostná súťaž o olympizme
12. 11. 2018

Družstvo vybraných žiakov našej školy sa po prvý raz zúčastnilo vedomostnej súťaže zameranej na šírenie povedomia o olympijských hrách a ich ideách. A neviedli si zle - veď uznajte, že postup do finále a celkové 4. miesto spomedzi 900 zúčastnených školských tímov z celého Slovenska, je na prvýkrát parádny úspech.
Gratulujeme! Podrobnosti nájdete v prílohe...

Týždeň vedy a techniky

V piatok 9.11.2018 strávili žiaci sexty B príjemné dve hodiny v objatí vedy. Viac si môžte prečítať v ich reportáži.

partner partner partner partner partner partner partner