ELearning Novinky Informácie o škole Rozvrhy a suplovanie Kontakt Virtuálna prehliadka školy

OTVÁRAME BRÁNY MODERNÉMU VZDELÁVANIU

projekt podporený ESF

Milí študenti, viacerí učitelia pripravujú pre Vás lekcie a testy v elektronickej podobe v rámci projektu: Otvárame brány modernému vzdelávaniu. Pripravené materiály postupne zverejňujeme na tejto stránke. Vaši vyučujúci Vám ich môžu prideliť. V prípade, že máte k niektorým materiálom pripomienky alebo otázky, obráťte sa na vyučujúceho, ktorý učí daný predmet, resp. je autorom príslušného materiálu. Okrem osobného kontaktu môžete na komunikáciu s vyučujúcimi využiť aj priestor školského chatu. Prajeme Vám veľa úspechov v štúdiu.

Nedeľa 25. 2. 2018

smahu počasie
40. ročník stredoškolskej odbornej činnosti na GLN

V pondelok 26. februára v aule našej školy predstavia svoje práce študenti, ktorí sa venovali vede a výskumu tentokrát z oblasti biológie, fyziky a chémie.

2018-02-26_Program_SOC.pdf

Akadémia talentov

Vo štvrtok 1. februára sa v aule našej školy predstavili novoobjavené talenty z radov našich žiakov a pripravili tak výnimočný zážitok svojim spolužiakom i učiteľom.

Oznam Súkromnej školskej jedálne pri Gymnáziu L. Novomeského

Vzhľadom k tomu, že náš doterajší stravovací systém už náš správca  softwarovo nepodporuje a časté výpadky spôsobujú problémy pri prevádzke, prechádzame na nový,  prehľadnejší  stravovací systém,  ktorý je súčasťou školského informačného systému Asc agendy. Žiaci a rodičia sa svojimi prístupovými heslami dostanú ku všetkým informáciám, ktoré sú v novom vizuály stravovacieho systému prehľadnejšie a výpovednejšie.

Pri prechode na nový stravovací systém od 17.1.2018 sa ospravedlňujem  za prípadné nedostatky, ale verím že rýchlo sa všetci adaptujú na komfortnejšie podmienky.

Majstrovstvá školy v atletike 20. 9. 2017

V stredu 20. 9. sa na štadióne P. Gleska uskutočnia majstrovstvá školy v atletike. Podrobnejšie informácie sú v prílohe:

Majstrovstvá školy v atletike boli z dôvodu nepriaznivého počasia odložené. O novom termíne budeme informovať.

partner partner partner partner partner partner partner