ELearning Novinky Informácie o škole Rozvrhy a suplovanie Kontakt Virtuálna prehliadka školy Prijímacie konanie

Stránky predmetovej komisie náuka o spoločnosti

Náš fotoarchív

Milí študenti,

vítam Vás na stránke Predmetovej komisie náuky o spoločnosti a etickej výchovy GLN, v časti Náš fotoarchív. V uplynulom a tomto školskom roku sme mali možnosť zúčastniť sa spoločne viacerých veľmi milých akcií, či už to bola návšteva Kancelárie verejného ochrancu práv SR, p. Doc. Kandráča alebo prednáška mimovládnej medzinárodnej organizácie Amnesty International na Slovensku v zastúpení p. Ingrid Královej, ktorá so sebou priviedla zaujímavého hosťa, p. Hid Báního... Verím, že mnohí z Vás si po prezretí týchto fotografií spomeniete na pekné chvíle strávené na našich spoločných hodinách etickej výchovy, či už v budove našej školy alebo mimo nej. Verím, že takýchto príjemných spoločenských podujatí zažijeme spolu ešte mnoho a náš fotoarchív bude z roka na rok bohatší o spomienky moje i tie Vaše...

Studenti_u_VOP.ppt

Amnesty_International.ppt