• Pomoc 2% pre GLN

Vážení  priatelia školy, pomôžte aj Vy

nasmerovať 2 % daní na naše partnerské

Občianske združenie IMA

dovoľte  poďakovať sa Vám aj touto cestou za Vašu doterajšiu všestrannú podporu našej školy a jej aktivít. I vďaka Vášmu ústretovému postoju sa nám – Gymnáziu L. Novomeského na Tomášikovej ulici v Bratislave stále darí pripravovať pre našich žiakov kvalitné podmienky a prostredie na vzdelávanie, záujmovú činnosť a úspešnú prípravu do života.

Vedenie školy, Rodičovská rada a Správna rada OZ IMA  neustále hľadajú možnosti pomoci škole a toto je jedna z možností, ako pomôcť.

Zákon o daniach z príjmov umožňuje občanom Slovenskej republiky i v tomto roku rozhodnúť o 2 %  zo zaplatenej dane na verejnoprospešný účel.

Medzi tými, ktorí splnili všetky podmienky prijímateľa dvoch percent dane, je i Občianske združenie IMA - dlhoročný partner všetkých študentských aktivít Gymnázia Ladislava Novomeského na Tomášikovej ulici v Bratislave.

Občianske združenie
          Ideálna mládežnícka aktivita,
          IČO:  30778221,
           sídlo: Račianska 66, Bratislava 831 02

Pomoc touto formou by sme privítali i od priateľov školy z okruhu Vašich známych, rodinných príslušníkov alebo vo Vašom zamestnaní.

UPOZORŇUJEME, že ak navštívite webstránku  občianskeho združenia IMA, zistíte  odlišnosť súčasného  sídla a adresy organizácie vo formulároch na poukázanie 2 % . Všetko je však v poriadku. V čase notárskej registrácie na 2 % (X/2019) malo združenie ešte sídlo na Račianskej 66, preto ho musíme vo formulároch aj daňových priznaniach uvádzať vo forme, v akej je v notárskej zápisnici (Račianska 66). Zmena bude až pri registrácii 2 % na ďalší rok.

Za porozumenie v mene žiakov i učiteľov Gymnázia L. Novomeského na Tomášikovej ulici v Bratislave veľmi pekne ďakujeme a veríme, že keď budete môcť, tak sa rozhodnete pre nás a pomôžete našej škole.

Norbert Kyndl